Silitové tyče

Vážení pánové,

jako dlouholetý tradiční dodavatel topných elementů pro různé druhy elektrických odporových pecí, především silitových tyčí, si Vás dovolujeme informovat o aktuální nabídce těchto výrobků a o výhodách, které Vám můžeme nabídnout. Naše společnost dodávala českému a slovenskému průmyslu topné silitové elementy firmy CESIWIT Elektrowarme GmbH Erlangen déle než 20let. Změny výrobního programu firmy CESIWIT ukončily naši dlouholetou úspěšnou spolupráci s tímto výrobcem, nicméně neznamenají ukončení našich aktivit na poli dodávek topných elementů, ale naopak přechodem na jiného výrobce nám umožňují rozšířit sortiment výrobků o další, dříve nenabízené produkty.

V omezeném množství doprodáváme silitové tyče firmy CESIWID, které máme skladem a jsou okamžitě k dispozici (seznam Vám zašleme na požádání), ale současně již nabízíme silitové tyče STARBAR firmy I Squared R Element Co., Inc z USA, které je u nás možno objednat. Tyto tyče mohou pracovat do teploty 17000C a jsou vyráběny v průměrech 10 – 54 mm a délkách do 3300 mm ( u 54 mm průměru s délkou topné zóny 2500 mm). U tyčí s tzv. Dumbbell tvarem, tj. se zesíleným průměrem chladných konců jsou průměry v rozmezí 8 – 30 mm a délky do 2286 mm ( 1219 mm délka topné zóny ). Z hlediska topných vlastností, životnosti apod. patří topné elementy STARBAR k absolutní světové špičce, nicméně se firma I Squared R Element liší od konkurence kratšími dodacími lhůtami ( 4-6 týdnů ), větší pružností a flexibilitou při nestandardních objednávkách, lepšími platebními podmínkami a v neposlední řadě i nižší cenou.

Kromě toho nabízíme silitové elementy ve tvarech U, W, Y nebo elementy spirálové, dále MoSi2 topné elementy použitelné do teploty 18000C a topné dráty ze slitin NiCr, CrFeAl a další.

Pokud Vás náš dopis oslovil a máte zájem se o topných elementech firmy I Squared R Element Co., Inc dozvědět více, kontaktujte nás, rádi Vám zašleme další materiály, zodpovíme dotazy nebo vypracujeme cenovou nabídku na základě konkrétního požadavku.